Schuco figurer

Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHUCO FIGURER, 3 st, 1930-50-tal, bestående av: fiolspelande och trummande clown samt trumspelade apa, urverksdrivna, dessutom medföljer Arnold, apa på trehjuling, urverksdriven, US-Zone, clowners höjd ca 11 cm

Samtilga utom fiolspelande med defekt urverk, Arnold med skador och lagning

437727

2017-02-04