Skänkskåp 1700-tal

Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal
Skänkskåp 1700-tal

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1700-tal, polykromt bemålat med blommor, brutet krön, invändigt med hyllor, höjd ca 174, 100x42 cm, nyckel finns

Slitage

437730

2017-02-06