Slagbord barock
2017-02-06
437734
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, barock, 1700-tal, svarvade ben, bonat furu, låda i sarg, två slag, höjd ca 70, 105x86 cm
Slitage