Stolar
2017-02-06
437751
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2+2, 17/1800-tal, delvis bemålade, sitthöjd ca 43-45 cm
Slitage, skador, renoverade, kompletterade