Spegel design Hydman-Vallien

Spegel design Hydman-Vallien
Spegel design Hydman-Vallien
Spegel design Hydman-Vallien
Spegel design Hydman-Vallien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, väggspegel, 1900-talets andra hälft, bemålad ram av röda fåglar och gröna blad, signerad Ulrica HV/LZ, ca 68x68 cm

437771

2017-02-04