Klubbat för:
17 000 SEK
8 000 SEK
EDWARD RUSCHA (född 1937): Insect Slant, signerad och daterad Ed Ruscha 1973, färglitografi, 77/100, ca 56x76 cm
Ej examinerad ur ram
437773
2017-02-04