Edward Ruscha färglitografi

Edward Ruscha färglitografi
Edward Ruscha färglitografi
Edward Ruscha färglitografi
Edward Ruscha färglitografi

Klubbat för:

17 000 SEK

8 000 SEK

EDWARD RUSCHA (född 1937): Insect Slant, signerad och daterad Ed Ruscha 1973, färglitografi, 77/100, ca 56x76 cm

Ej examinerad ur ram

437773

2017-02-04