Albert Johansson Konkret

Albert Johansson Konkret
Albert Johansson Konkret
Albert Johansson Konkret
Albert Johansson Konkret
Albert Johansson Konkret
Albert Johansson Konkret

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, olja på duk, ca 38x46 cm

437774

2017-04-29