Inger Ekdahl Konkret
Valmis
2017-04-29
437777
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
INGER EKDAHL (1922-3013): Optisk komposition,
signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl 1988, olja på duk, 61x61 cm