Inger Ekdahl Konkret

Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret
Inger Ekdahl Konkret

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-3013): Optisk komposition,
signerad och daterad a tergo Inger Ekdahl 1988, olja på duk, 61x61 cm

437777

2017-04-29