Bestick 36 dlr silver
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 36 dlr, silver, modell Olga, CG Hallberg, 1910-tal, bestående av: matgaffel, 8 bordsgafflar, 7 bordsskedar, kompott-/syltsked, smörkniv, ostkniv, 9 smörgåsgafflar, 3 teskedar, 5 kaffeskedar, längder ca 10,6 - 21,3 cm, totalvikt ca 1200 g
Bruksslitage
437781
2017-02-04