Seton Ekolsund bägare pläter England
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄGARE, pläter, England, gravyr med släkten Setons familjesköld med skrafferingar och valspråk, "Hazard zit Forward", stämplad, tidigt 1900-tal, höjd 12, diameter ca 8,6 cm
437815
2017-02-14