Seton Ekolsund bägare pläter England

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

BÄGARE, pläter, England, gravyr med släkten Setons familjesköld med skrafferingar och valspråk, "Hazard zit Forward", stämplad, tidigt 1900-tal, höjd 12, diameter ca 8,6 cm

437815

2017-02-14