Engelskt skåp

Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp
Engelskt skåp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, England, mahogny, 1900-talets andra hälft, invändigt med belysning, spegelglas och glashylla, höjd ca 82, 80x32 cm, nyckel finns

Bruksslitage, smärre repor och mindre märken.

437821

2017-02-05