Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, England, mahogny, 1900-talets andra hälft, invändigt med belysning, spegelglas och glashylla, höjd ca 82, 80x32 cm, nyckel finns
Bruksslitage, smärre repor och mindre märken.
437821
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här