Oskar Kokoschka litografi

Oskar Kokoschka litografi
Oskar Kokoschka litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR KOKOSCHKA (Österrike, 1886-1980), självporträtt, signerad och daterad i trycket samt handsignerad O Kokoschka, numrerad 122/200, bladmått ca 76x56 cm

Något gulnat blad

437826

2017-02-05