Omega
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OMEGA, frackur, 1930-tal, stål, urtavla med romerska siffror, subsekund, blånerade visare, 15 jewels, breguetspiral, boettnr: 8810294, serienr: 7947314, diameter ca 42 mm, med etui från Emil Söderlund Ur & Optisk affär Upsala
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, smärre slitage och repor, innerboett med gåvoinskription 1934, etui med slitage
437838
2017-02-05