Omega

Omega
Omega
Omega
Omega
Omega
Omega

Klubbat för:

1 900 SEK

1 200 SEK

OMEGA, frackur, 1930-tal, stål, urtavla med romerska siffror, subsekund, blånerade visare, 15 jewels, breguetspiral, boettnr: 8810294, serienr: 7947314, diameter ca 42 mm, med etui från Emil Söderlund Ur & Optisk affär Upsala

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, smärre slitage och repor, innerboett med gåvoinskription 1934, etui med slitage

437838

2017-02-05