Byrå orientalisk stil

Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, orientalisk stil, 1900-tal, rik träskuren dekor i relief av bland annat figurscener, fyra lådor, höjd ca 82, 63x38 cm

Smärre slitage, ovandel delvis blekt

437844

2017-02-05