Kaffekanna silver Norge 1930-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, stämplad M. Aase, Norge 1930-tal, rund bukig, fyra fötter, dekor av svängda knäckar, höjd ca 24 cm, vikt ca 630 g

437862

2017-02-09