Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFEKANNA, silver, stämplad M. Aase, Norge 1930-tal, rund bukig, fyra fötter, dekor av svängda knäckar, höjd ca 24 cm, vikt ca 630 g
437862
2017-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här