Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, på sockel, 1800-tal, svartmålad, skuren dekor, vitmålad urtavla, märkt O.Olsson Sundbytorp?, höjd ca 238 cm, lod och pendel finns

Slitage, skador, skadat glas

437865

2017-02-06