Elena Micheew blyerts grafiska blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELENA MICHEEW (1899-1972): (3) "Regia", "Från Drottningholm", "Le Reve", signerade och daterade -44 och -45, 1 blyerts, 2 grafiska blad, varierande mått

Oramade, skador

437868

2017-02-06