Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELENA MICHEEW (1899-1972): (3) "Regia", "Från Drottningholm", "Le Reve", signerade och daterade -44 och -45, 1 blyerts, 2 grafiska blad, varierande mått
Oramade, skador
437868
2017-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här