Biljardlampa mässing

Biljardlampa mässing
Biljardlampa mässing
Biljardlampa mässing
Biljardlampa mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILJARDLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, tre konformade skärmar, bredd 110 cm

Smärre slitage

437889

2017-02-05