Kaffepanna koppar

Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar
Kaffepanna koppar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets första hälft, med mustaschfäste och gåsbröst, total höjd ca 27 cm

Slitage

437900

2017-02-06