Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄSLAMPA, Karl Johan, för ett ljus, mässing, skärm av grönmålad plåt, fotplatta av marmor, höj- och sänkbar skärm och ljushållare, höjd ca 36 cm
Slitage, skador
437907
2017-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här