Läslampa Karl Johan

Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan
Läslampa Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LÄSLAMPA, Karl Johan, för ett ljus, mässing, skärm av grönmålad plåt, fotplatta av marmor, höj- och sänkbar skärm och ljushållare, höjd ca 36 cm

Slitage, skador

437907

2017-02-06