Lådspegel gustaviansk

Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk
Lådspegel gustaviansk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÅDSPEGEL, gustaviansk, 1800-talets början, spår av förgyllning, höjd ca 54 cm

Slitage, ytskador

437910

2017-02-06