Bordsur gustaviansk stil

Bordsur gustaviansk stil
Bordsur gustaviansk stil
Bordsur gustaviansk stil
Bordsur gustaviansk stil
Bordsur gustaviansk stil
Bordsur gustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, förgylld, höjd ca 56 cm, nyckel finns

Slitage

437912

2017-02-06