William Avar Olja
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La carotte sur le plage, signerad och daterad William Avar 1971, olja på duk, ca 54x73 cm
Läs mer
437948
2017-04-07