William Avar Olja

William Avar Olja
William Avar Olja
William Avar Olja
William Avar Olja
William Avar Olja
William Avar Olja
William Avar Olja
William Avar Olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La carotte sur le plage, signerad och daterad William Avar 1971, olja på duk, ca 54x73 cm

Läs mer

437948

2017-04-07