Kandelabrar rokokostil

Kandelabrar rokokostil
Kandelabrar rokokostil
Kandelabrar rokokostil
Kandelabrar rokokostil
Kandelabrar rokokostil
Kandelabrar rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, mässing, rokokostil, 1900-tal, sirlig dekor av blomster, höjd ca 48 cm

Visst slitage

437960

2017-02-05