Bordslampa Josef Ekborg
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF EKBERG, bordslampa, 1920-tal, Gustavsberg, sgrafitto, dekor av stiliserade blommor i blått mot ljusblå fond, signerad och daterad Josef Ekberg Gustavsberg 1920, höjd ca 28, total höjd 45 cm
437961
2017-02-05