Sven Inge de Moner Höglund färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008): Komposition, signerad och daterad och numrerad -90, 3/40, färglitografi, bladmått ca 83x54 cm

437973

2017-02-14