Seton Ekolsund moccaskedar silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOCCASKEDAR, 12 st, förgyllt silver, K.A. Anderson, Stockholm 1934, längd 9 cm, vikt ca 90 g

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

437974

2017-02-14