Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FISKBESTICK, 9 dlr, nysilver, Olga, längd 19-21,5 cm, sent 1900-tal
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm
Kniv och gaffel medföljer, defekta.
437990
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här