Seton fiskbestick Olga

Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga
Seton fiskbestick Olga

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKBESTICK, 9 dlr, nysilver, Olga, längd 19-21,5 cm, sent 1900-tal

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Kniv och gaffel medföljer, defekta.

437990

2017-02-14