Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOCKBORD, furu, tidigt 1900-tal, stor modell med tre kilade ben, höjd ca 74, 300x80 cm
Bruksslitage, patina
437993
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här