Klubbat för:
10 500 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BOCKBORD, furu, tidigt 1900-tal, stor modell med tre kilade ben, höjd ca 74, 300x80 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, patina
437993
2017-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner