Bockbord furu

Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu

Klubbat för:

10 500 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BOCKBORD, furu, tidigt 1900-tal, stor modell med tre kilade ben, höjd ca 74, 300x80 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, patina

437993

2017-02-05