Seton silverskedar

Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar
Seton silverskedar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 51 dlr, silver, flertalet Sverige/Norge, 1900-tal, längd 9-25 cm, vikt exkl. 2 knivar ca 957 g
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Smärre slitage, monogram

437994

2017-02-14