Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, 51 dlr, silver, flertalet Sverige/Norge, 1900-tal, längd 9-25 cm, vikt exkl. 2 knivar ca 957 g
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm
Smärre slitage, monogram
437994
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här