Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STRÖARE, 1 par, England, CIGARETTETUI, invändigt förgyllt, med monogram, SUPSKED, KANNA, England, rokokostil, SKÅL med hänkel, filigranarbete, silver, totalvikt ca 360 g
Slitage
437995
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här