Ströare kanna supsked silver

Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver
Ströare kanna supsked silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖARE, 1 par, England, CIGARETTETUI, invändigt förgyllt, med monogram, SUPSKED, KANNA, England, rokokostil, SKÅL med hänkel, filigranarbete, silver, totalvikt ca 360 g

Slitage

437995

2017-02-05