Yngvar Sandström sängbord

Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord
Yngvar Sandström sängbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, sängbord, teak, 1 fack, 1 låda, Säffle Möbelfabrik, brännmärkt, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 65, 68 x 42 cm

Bruksslitage

437997

2017-02-05