Axel Knipschild skulptur/objekt 1977 Konkret

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Space activatur (2 delar), signerad och daterad A. Knipschild, 1977, objekt i två delar, bemålat trä och kartong/papper, 44x47 resp längd 112 cm (bemålad pinne)

438014

2017-04-29