Clubfåtöljer i skinn

Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn
Clubfåtöljer i skinn

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, sidor med klädsel i kelim, pärlspikning, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, omklädda sidor i sits

438023

2017-02-05