Favre-Leuba armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FAVRE-LEUBA, Daymatic, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, guldfärgad urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, plexiglas, boettnr: 59627/253, cal: FL-1152, skinnband, diameter 30,5 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, boett med gravyr, urtavla något missfärgad, armband med slitage

438026

2017-02-18