Bordspendyl Louis XV-stil
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1900-talets första hälft, urtavlan märkt Richard Löfberg Stockholm, Louis XV-stil, sköldpaddsimitation, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 38 cm, pendel och nyckel finns
Smärre ytskador
438030
2017-02-05