Affischer 1800-tal teateraffischer ca 30 st
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCHER, ÄLDRE (ca 30). Teateraffischer, konsertaffischer mm, mest svenska, ca 5 tyska, mest 1800-talets andra hälft, varierande storlekar, från ca 25x21 - 47x30 cm.
Ca 30 st.
Skador, fläckar, några lagningar, veck, några anteckningar
438033
2017-02-05