Solspegel

Solspegel
Solspegel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLSPEGEL, skuren i trä, förgylld, centralt placerat spegelglas, diameter ca 60 cm

Smärre slitage

438036

2017-02-05