Taklampa 1960-tal
2017-02-05
438040
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, mässing och glas, 1960-tal, rund modell med centralt placerad skärm i pressglas, diameter ca 42 cm
Patina, visst slitage