Rotetavla

Rotetavla
Rotetavla
Rotetavla
Rotetavla

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROTETAVLA, 1800-tal, sköldformad med ram runtom. bemålad, "Kongl: Skarab: Rege. Wadsbo Comp. No 165". 60x55 cm

Skador, färgbortfall

438051

2017-02-05