Slava Kliuchnikov oljemålning

Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): motiv med tjädrar, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 70x100 cm

Oramad

438052

2017-02-05