Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Norco, mässing samt emaljerade dekor i grönt, etikettmärkta, höjd inkl. skärm ca 59 cm
Smärre slitage, skärmar med enstaka fläckar.
438061
2017-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här