Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARKIVSKÅP, ekfanér, 9 lösa hyllplan, jalusi, höjd ca 145, 52x40 cm

Fanérskador, nyckel saknas (ej låst), bruksslitage

438063

2017-02-05