Seton Ekolsund Hirschfängare 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, handtag i ben, försilvrade mässingsbeslag samt balja i kärnläder, bär monogram PBS för hovjägare Patrik Baron Seton, längd 54 cm

Patina, smärre skador

438064

2017-02-15