Seton Ekolsund Hirschfängare 1800-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, handtag i ben, försilvrade mässingsbeslag samt balja i kärnläder, bär monogram PBS för hovjägare Patrik Baron Seton, längd 54 cm
Patina, smärre skador
438064
2017-02-15